Villa Nobre By The Portuguese Butler

  • 320 m²
  • 4 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

A 4 hálószobás Villa Nobre By The Portuguese Butler Albufeira közel van olyan városi nevezetességekhez, mint a körülbelül egy 5 perces autóútra található a Strip de Albufeira szórakoztató övezet.

A fürdőszobai felszerelések bidét és külön WC-t is magukba foglalnak. Fürdőlepedők szintén biztosított kényelmének fokozása érdekében.

Az Albufeira városi szállás önellátáshoz hűtőt, sütőt és konyhai edényeket biztosít az étkezőben. A mediterrán ételeket kínáló Chilli Pepper kőhajításnyira található az ingatlantól.

Az Albufeirai óratorony 3 km-re, az Albufeirai bikaviadal-aréna pedig körülbelül 1 km-re helyezkedik el a 3 fürdőszobás villától. Az Albufeira városi ingatlan 25 perc sétára található az olyan kegyhelyektől, mint az Albufeirai plébániatemplom. A Villa Nobre By The Portuguese Butler könnyű elérhetőséget biztosít olyan természeti csodákhoz, mint az Aveiro tengerpart (1,1 km) és a Belharucas strand (4). A legközelebbi buszmegálló az Areia Sao Joao, csak pár lépésre az Albufeira városi villától.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Villa Nobre By The Portuguese Butler Albufeira
Villa Um
Csak mobilra érvényes ár

Villa Um

8.9
Kitűnő 10 értékelés
264 m az ingatlantól
USD 288 USD 259
éjszakánként
Villa Mar By Sunny Deluxe
Csak mobilra érvényes ár

Villa Mar By Sunny Deluxe

8.8
Kitűnő 4 értékelés
320 m az ingatlantól
USD 963 USD 867
éjszakánként
Luxury Beach Villa - Casa Do Forte- Infinity Pool Sea View- Beach Walking Distance By Dreamvillasalbufeira
Csak mobilra érvényes ár

Luxury Beach Villa - Casa Do Forte- Infinity Pool Sea View- Beach Walking Distance By Dreamvillasalbufeira

9.0
Rendkívüli 3 értékelés
320 m az ingatlantól
USD 3893 USD 3504
éjszakánként
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Faro (FAO-Faro nemzetkozi repuloter)
    41 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    4,8 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Ingajárat

    • Reptéri transzfer felár ellenében

    Tevékenységek

    • Golfpálya

    Szolgáltatások

    • VIP be-/kijelentkezés
    • Concierge-szolgálat
    • Borbélyüzlet
    • Takarítás
    • Autókölcsönző
    • Mosoda
    • Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás
    • Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások

    Étkezési lehetőségek

    • Piknik terület/Kempingasztalok

    A konyhában

    • Konyhaedények

    Üzleti létesítmények

    • Fax/fénymásolás

    Gyerekeknek

    • Kiságyak

    Pihenés

    • Privát tengerpart
    • Kültéri úszómedence
    • Strand hozzáférés
    • Napernyők
    • Napozóágyak
    • Aquapark
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Sekély végű medence

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Belső udvar
    • Kerti bútor
    • Étkezőasztal

    A fürdőszobában

    • Mosógép

    Készülékek

    • LCD TV

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló
    • Tűzoltó készülékek

    Háziállatok

    • Háziállat nem engedélyezett !

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 17:00-19:00 között
    Kijelentkezés: 08:00-10:00 között
    Engedély száma43021/AL
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Mekkora a távolság a Villa Nobre By The Portuguese Butler és a Faro (FAO-Faro nemzetkozi ) repülőtér között?
      A Villa Nobre By The Portuguese Butler 45 km-re van a Faro (FAO-Faro nemzetkozi ) repülőtértől.
    • A Villa Nobre By The Portuguese Butler magába foglal konyhát?
      Igen, a Villa Nobre By The Portuguese Butler tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel van felszerelve.
    • A Villa Nobre By The Portuguese Butler fogad háziállatokat ?
      Sajnos a Villa Nobre By The Portuguese Butler nem fogad háziállatot.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Faro (FAO-Faro nemzetkozi repuloter)
    41 km

    Vasútállomások

    Albufeira Train Station
    4,8 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Villa Nobre By The Portuguese Butler Albufeira

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár